محصولات


طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی دسکتاپ

در دنیـای امروز هر وب سایت اینترنتی تنهـا 60 ثانیـه فرصت دارد تا بازدید کننده را جذب خود کند. طراحان شرکت توکا شرق با به کارگیری دانش روز دنیا در زمینـه طراحی وب اقدام بـه طراحی ظاهری مناسب و شایسته وب سایت شما خواهند کرد. این طراحی براساس آخرین متدهای طراحی وب سایت- ها در دنیـا خواهـد بـود.

تولید و راه اندازی سیستم پایگاه اینترنتی مربوطه، و بازگشایی دریچـه ای جدید از انجام فعالیت های مجازی سازمان و ارگان های مربوطه دراین مرحله انجـام می شود.تمامی فعالیت های مورد نظر در خدمات مشاوره ای برای دستیابی به نرم افـزار مناسب انجام فعالیت ها و تسهیـل درگردش اطلاعات مورد نظر بصورت یک پـروژه نرم افزاری.

با توجه به افزایش کسب و کار ها و تنوع در کار ها طراحی و برنامه نویسی برنامه های تحت شبکه و سیستمی با توجه به نیاز کاربران شرکت توکا شرق با تجربه ای در برنامه های مدیریتی و استفاده از آخرین متدهای روز دنیا در امر طراحی و برنامه نویسی امکان طراحی برنامه های سفارشی را برای شما فراهم نموده است.

سرور آنتی ویروس نود 32

اجرای شبکه های داخلی

هاست و دومین

شرکت توکا شرق اقدام به راه اندازی سرور آپدیت آنتی ویروس نود 32 نموده است و تمامی امکانات مورد نیاز برای استفاده از این آنتی ویروس را در سرور پیاده سازی نموده تا بتواند به شما آنتی ویروسی آپدیت ارائه نماید. راه اندازی این سرور و  وارد شدن به چنین عرصه ای در واقع نوعی مبارزه با تحریم های شرکتهای اروپایی از جمله ESET می باشد و مستلزم صرف وقت و هزینه.

استفاده از شبکه های کامپيوتری در سالهای اخير رشدی فزاینده داشته و به موازات آن سازمان ها و موسسات متعددی اقدام به برپا سازی شبکه نموده اند. هر شبکه کامپيوتری می بايست با توجه به شرايط و سياست های هر سازمان، طراحی و در ادامه پياده سازی گردد. شبکه های کامپيوتری زيرساخت لازم برای استفاده از منابع فيزيکی و منطقی را در يک سازمان فراهم.

شرکت توکا شرق با استفاده از جدیدترین متدهای میزبانی و استفاده از  برترین سخت افزارهای موجود   و استفاده از وب سرور بسیار قدرتمند لایت اسپید وضعیت لود سایت و آپتایم سایتهای میزبانی شده را بهبود میبخشد.

هاست بر بستر اینترانت و اینترنت با توجه به نیاز مشترک قابل ارائه می باشد.

سرور مجازی و اختصاصی.


عنوان فعالیت ( پروژه )

درصد افزایشی

1. طراحی و برنامه نویسی نرم افزار سکیا

90 %

2. راه اندازی وب سایت کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی آموزش و پرورش نیشابور * Sanjesh1690.ir

100 %

3. طراحی و راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی مدارس سی گانه وکیلی

50 %

4. طراحی سیستم اتوماسیون اداری توکا ( طراحی دوباره : زیرساخت و امکانات جدید )

60 %

5. طراحی پرتال تحت وب اعلام نمرات ویژه مدارس بزرگسالان

100 %

  •  شرح   

    توكا شرق نيشابور مجري كليه سيستم هاي اتوماسيون و خدمات اداري و راهکارهای مجازی در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار . . .
    هدف موسسين اين شركت گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده . . .
    بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه خدمت . . .

    | ادامه |

   محصولات برگزیده   

 

Copyright © 2014 > Tooka East