پیوستن به ما


همانطور قبلا بیان کردیه ایم در شرکت توکا شرق ، نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه به‌شمار می‌آید. ما در استفاده از نیروی انسانی کارآمد جدی هستیم به گونه ای پیوستن به خانواده توکا شرق مدرک گرایی نیست بلکه تخصص و تجربه می باشد .

رزومه فرد مورد نظر نشان دهنده تمامی ملاک های ما برای جذب نیرو می باشد ، در این راستا توجه شما را به چند نکته مهم در زومه نویسی جلب می نماییم :

در نظر داشته باشید دقت بالای شما در نگارش رزومه، کمک شایانی برای انتخاب شغل دلخواهتان است.

رزومه باید مختصر و مفید باشد. سعی کنید با کمترین کلمات ممکن، مهم‌ترین اطلاعات لازم و مرتبط با شغل مورد نظر را ارائه کنید.

معمولاً رزومه‌ی خوب بیش از ۶۰۰ کلمه نیست. اگر نتوانید تا صفحه دوم توجه مسئول جذب نیرو را جلب کنید، مطمئناً تعداد صفحات بیشتر کمکی نخواهد کرد.

در رزومه از جملات و عبارات روشن و کوتاه استفاده کنید. ساختار متن‌ نيز باید به شکلی باشد که مباحث از هم مجزا باشند و به راحتی بتوان بخش‌های مختلف را در آن یافت. رعایت فاصله کافی بین خطوط، بخش‌ها و نوشتن به شیوه فهرست وار به این امر کمک می‌کند.

پیشینه شغلی و تحصیلی خود را به ترتیب زمانی از جدیدترین به قدیمی‌ترین مشاغل و مدارک تحصیلی مرتب کنید. به همین ترتیب، توضیحات خود را درباره موارد قدیمی‌تر، خلاصه‌تر ارائه کنید. بیشتر بر تجربیات مرتبط با فرصت شغلی مورد نظر خود متمرکز شوید.

پیشینه‌ی شغلی شما نباید منحصر به فهرستی از مشاغل و سمت‌ها باشد. شایستگی‌ها و دستاوردهای خود را به شیوه‌ای مختصر ولی قدرتمند ارائه کنید. حتما شرح تاثیر شما در شغل مرتبط قبلی ما را مطمئن می‌سازد که شما را از میان انبوه متقاضیان برگزینیم.

حتما متن خود را از نظر املایی، نگارشی و درستی اطلاعات بررسی کنید.

استفاده از کادر، تصویر یا بازی‌های گرافیکی در رزومه مناسب نیست. این کار تاثیری برخلاف هدف شما خواهد داشت. جمله‌ی معروفی است که می‌گوید: ساده زیباست.

مهم‌ترین و بارزترین نقاط قوت، توانمندی‌ها و شایستگی‌های شما باید در اولویت باشد. مقدمه‌چینی تنها باعث از دست دادن فرصت می‌شود.

عبارات تکراری و کلیشه شده‌ای مانند «دارای روابط‌عمومی قوی»، «متعهد»، «خلاق»، «علاقه‌مند به کارگروهی»، «تجربه‌ی حرفه‌ای...» بدون ارائه دلایلی مبنی بر تجربیات و دستاوردهای قبلی غیرجذاب است.

رزومه خود را بر اساس موقعیت شغلی مشخصی که برای آن درخواست می‌دهید، تنظیم کنید.

.:: برای توکا شرق رزومه‌ی خود را به این شکل ارائه دهید ::.

یکی از ملاک‌های جذب نیرو در شرکت توکا شرق ، ارائه‌ی رزومه‌ای خوش‌ساخت، دقیق و گویاست. نکات زیر به شما کمک می‌کند تا رزومه‌ی خود را بر اساس معیارهای سنجش ما تدوین کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------

۱- اطلاعات شخصی شامل :

نام و نام‌خانوادگی

نشانی

شماره تماس- ثابت و همراه

پست الکترونیکی

سن

تحصیلات به همراه تاریخ شروع و پایان

وضعیت تأهل

وضعیت خدمت ( در مورد آقایان )

 

۲- پیشینه شغلی

در صورتی در شرکت یا سازمانی یا گروهی چه بصورت دولتی یا خصوصی مشغول به کار بوده اید با ذکر محل و سمت و مدت زمان اشتغال.

در صورتی در پروژه ای مشغول به کار بوده اید چه بصورت گروهی و چه بصورت تک نفره با ذکر مشخصات پروژه و مدت زمان ارائه پروژه با مشخصات مشتری پروژه.

 

۳- دستاوردهای حرفه‌ای و علمی

 

۴- مهارت های دیگر شامل

     - ( چه بصورت رسمی با مدرک و چه بصورت خودکفایی )

 

آموزش‌های فنی

مهارت‌های کامپیوتری

آشنایی با زبان‌های خارجی

 

۵- نحوه آشنایی با شرکت

۶- جوایز و تالیفات (در صورت وجود)

۷- علایق شخصی (در صورت تمایل)

8- تخصص یا مهارتی که در شرکت کارایی دارد و شما می توانید در آن

    زمینه به شرکت به پیوستین

9- ایده شما برای آینده شرکت


حضوری / در محل شرکت یا دفاتر نمایندگی

غیر حضوری / بصورت دور کاری

در این نوع استخدام روش کار بصورت متمرکز در محل شرکت یا دفاتر نمایندگی با توجه به نیاز شرکت یا دفاتر نمایندگی بصورت حضوری می باشد و دارای حقوق ثابت ماهانه می باشد که بر اساس دستورعمل اجرایی کارمندان شرکت که از سوی هیئت مدیره تصویب شده است می باشند.

 

از جمله سمت های کاری :

1. مدیر فروش

2. حسابدار

3. طراح و برنامه نویس / ویژه پشتیبانی

4. پاسخگویی مشتری

5. منشی دفتر

6. پشتیبان شبکه

7. واحد فروش هاستینگ

8. کارشناس حقوقی

در این نوع استخدام روش کار بصورت دورکاری و غیر حضوری می باشد و فقط با داشتن یک سیستم شخصی و یک خط اینترنت پرسرعت (ADSL) بصورت پروژه ای همکاری کنید ، بطور مثال شرکت یک پروژه طراحی وب سایت سفارش می گیرد و با توجه به نوع سفارش و تخصص کارمندان با آنها از طریق شرکت تماس گرفته می شود و توضیحات پروژه برای آنها ایمیل می گردد و با توجه به هزینه طراحی که کارمندان برای ما ارسال می نمایند ( در صورتی هزینه پیشنهادی شما کمتر از دیگر کارمندان باشد ) با مشتری وارد مذاکره می گردیم و در صورت موافقت 20درصد هزینه به حساب شما واریز می گردد و شما شروع به طراحی می نمایید و در صورت پایان یافتن طراحی اولیه و به تصویب رسیدن توسط مشتری 40درصد دیگر هزینه برای شما واریز می گردد و شما پروژه را در بازه زمانی که معلوم کردید طراحی می نمایید و در پایان کار 40درصد باقیمانده هزینه برای شما واریز می گردد. و شما پروژه مربوطه را برای شرکت ارسال می نمایید و به مدت یک سال پشتیبانی را پاسخگو می باشید.

  •  شرح   

    توكا شرق نيشابور مجري كليه سيستم هاي اتوماسيون و خدمات اداري و راهکارهای مجازی در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار . . .
    هدف موسسين اين شركت گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده . . .
    بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه خدمت . . .

    | ادامه |

   محصولات برگزیده   

 

Copyright © 2014 > Tooka East