پیوستن به ما


در توکا شرق ، نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه به‌شمار می‌آید. ما در استفاده از نیروی انسانی کارآمد جدی هستیم به گونه ای پیوستن به خانواده توکا شرق مدرک گرایی نیست بلکه تخصص و تجربه می باشد . ما سعی می نماییم با توجه پخش بودن افراد با تخصص در سطح کشور به محدوده جغرافیایی نیز هم توجه نکنیم و فقط به صورت دور کاری با توجه به پروژه ها و سیستم پشتیبانی اقدام به استخدام نماییم ، پس با این شعار (( هر نیرویی با هر مدرکی از هر جای کشور )) از افراد متخصص در زمینه های اصلی با توجه به سیستم هوشمند موقعیت های شغلی که در فرم مقابل مشاهده می نمایید استخدام به عمل می آورد .

---------------------------------------------------------------------

:: اگر فردی خلاق، سخت‌كوش و نتیجه‌گرا هستید كه از چالش‌های جدید لذت می‌برید.

:: اگر می‌خواهید در كار، محیط كاری و جامعه خود تاثیرگذار باشید.

:: اگر می‌خواهید در فضایی فعال، قاعده‌مند و صمیمی توانایی‌های خود را شكوفا كنید.

:: اگر به دنبال یك مسیر حرفه‌‌ای هستید كه الهام‌بخش رشد و پویایی‌تان باشد.

:: به خانواده توکا شرق بپیوندید.

 

برای ارسال درخواست همکاری فایل رزومه خود را بصورت PDF به ایمیل Info [@] TookaEn [dot] Ir ارسال نمایید.

.:: جستجو در موقعیت ‌های شغلی توکا شرق ::.

اینجا نقطه ای برای پیوستن به خانواده توکا شرق می باشد تا موقعیت شغلی مناسب خود را در توکا شرق بیابید.

همان طور که اعلام شد ما هیچ منطقه جغرافیایی نداریم از هر جا و مکانی که هستید ، شما فقط حوزه کاری خود را انتخاب نمایید تا درخواست های ما برای شما نمایش داده شود.

حوزه کاری مورد نظر شما

 

فهرست استخدامی حوزه کاری :

عنوان تخصص

نوع استخدام

ما در کنار تخصص شما


حضوری / در محل شرکت یا دفاتر نمایندگی غیر حضوری / بصورت دور کاری

در این نوع استخدام روش کار بصورت متمرکز در محل شرکت یا دفاتر نمایندگی با توجه به نیاز شرکت یا دفاتر نمایندگی بصورت حضوری می باشد و دارای حقوق ثابت ماهانه می باشد که بر اساس دستورعمل اجرایی کارمندان شرکت که از سوی هیئت مدیره تصویب شده است می باشند.

 

از جمله سمت های کاری :

1. مدیر فروش

2. حسابدار

3. طراح و برنامه نویس / ویژه پشتیبانی

4. پاسخگویی مشتری

5. منشی دفتر

6. پشتیبان شبکه

7. واحد فروش هاستینگ

8. کارشناس حقوقی

در این نوع استخدام روش کار بصورت دورکاری و غیر حضوری می باشد و فقط با داشتن یک سیستم شخصی و یک خط اینترنت پرسرعت (ADSL) بصورت پروژه ای همکاری کنید ، بطور مثال شرکت یک پروژه طراحی وب سایت سفارش می گیرد و با توجه به نوع سفارش و تخصص کارمندان با آنها از طریق شرکت تماس گرفته می شود و توضیحات پروژه برای آنها ایمیل می گردد و با توجه به هزینه طراحی که کارمندان برای ما ارسال می نمایند ( در صورتی هزینه پیشنهادی شما کمتر از دیگر کارمندان باشد ) با مشتری وارد مذاکره می گردیم و در صورت موافقت 20درصد هزینه به حساب شما واریز می گردد و شما شروع به طراحی می نمایید و در صورت پایان یافتن طراحی اولیه و به تصویب رسیدن توسط مشتری 40درصد دیگر هزینه برای شما واریز می گردد و شما پروژه را در بازه زمانی که معلوم کردید طراحی می نمایید و در پایان کار 40درصد باقیمانده هزینه برای شما واریز می گردد. و شما پروژه مربوطه را برای شرکت ارسال می نمایید و به مدت یک سال پشتیبانی را پاسخگو می باشید.

  •  شرح   

    توكا شرق نيشابور مجري كليه سيستم هاي اتوماسيون و خدمات اداري و راهکارهای مجازی در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار . . .
    هدف موسسين اين شركت گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده . . .
    بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه خدمت . . .

    | ادامه |

   محصولات برگزیده   

 

Copyright © 2014 > Tooka East