درباره ما


کارمان را در سال 1387 با ارائه آنتی ویروس فارسی امنیت و تامین امنیت شبکه و سرور ها ویژه فراهاست نیشابور پیاده سازی شد شروع کردیدم و در سال 1388 به صورت جدی و تخصصی تر در زمینه های :

1. تامین امنیت شبکه و سرور ها

2. طراحی نرم افزار های مدیریتی و مالی تحت وب ، شبکه و دسکتاپ

3. طراحی و راه اندازی وب سایت و پرتال های اطلاع رسانی

4. ارائه خدمات هاستینگ و دامنه با بالاترین سطح امنیت

5. آزمایشگاه تحقیقات ویروس های رایانه ای امنیت و ارائه آنتی ویروس فارسی

6. اتوماسیون اداری { تحت وب ، شبکه }

7.  و . . . ، فعالیت خود را رسمی آغاز نموده و آماده همکاری با شما می باشد .

 

توکا شرق در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار ، اتوماسيون صنعتي ، روباتيك  مخابرات و ارتباطات فعاليت خود را با 50.000.000ریال سرمایه و توسط جمعی 5 نفره آغاز نمود . كليه محصولات و خدمات معرفي شده توسط ما از نظر  سخت افزار و نرم افزار از آخرين تكنولوژي روز بهره مند مي باشند .
هدف موسسين گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده و هميشه سعي داشته اند تا با طراحي ، ساخت و معرفي نرم افزار ها و دستگاه هاي جديد قدرت نظارت و مديريت ايشان را افزايش دهند .
بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه خدمت به كشور عزيز خود برداريم  و اميدواريم همياري و همكاري بيشتر مسئولين محترم ، اراده و انگيزه ما را تقويت نمايد .

ارائه خدمات کیفی و کمی ، قیمت مناسبتر و صداقت ویژه کارکنان آن، این شرکت  را از دیگر رقیبان این صنعت متمایز ساخته و شما را به داشتن مدیریت پویا در و سیستم های بروز و کارا تشویق می کنیم.

درحال تکمیل سازی


  •  شرح   

    توكا شرق نيشابور مجري كليه سيستم هاي اتوماسيون و خدمات اداري و راهکارهای مجازی در راستاي پيشبرد اهداف دولت الكترونيك در سال 1388 با هدف ارتقاع سطح صنعت IT كشور در زمينه هاي نرم افزار ، سخت افزار . . .
    هدف موسسين اين شركت گره گشايي از مشكلات مديران كشور در رده هاي مختلف بوده . . .
    بسيار خرسنديم كه لطف و عنايت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامي هر چند كوچك را در راه خدمت . . .

    | ادامه |

   محصولات برگزیده   

 

Copyright © 2014 > Tooka East